Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Böngészőn át történő ingyenes...

Böngészőn át történő ingyenes telefonálási lehetőség? NEM telepítendő érdekel (mint a skype, msn, stb. )!

Figyelt kérdés

Windows-os ill. linux operációs rendszereken levő felek interneten történő, egymás közötti, BÖNGÉSZŐN ÁT MEGVALÓSULÓ ingyenes telefonálási lehetőség érdekel engem, ami NEM sharewave, tehát NEM csak egy ideig ingyenes, hanem korlátlanul!


AZÉRT NEM telepítendő érdekel, mert win-es és linuxos user-ek egymás közti HANGBÉLI (telefonálási) skype-olása, msn-ezése -eddigi pár tapasztalatom szerint- sikertelen volt (csak a chat működött közöttük).



2012. júl. 9. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha telepited a skype-ot, annak tök mindegy, hogy te milyen felhasználó vagy!!!

Nincs olyan, hogy te csak ezzel-azzal tudsz kapcsolódni.

Én a linuxal MAC és WIN-es embereket is tudok hívni és vissza is!

2012. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link] Install video chat plugin


Egyébként tényleg működnie kell Skypenak Win és Linux között sőt az MSN is műkködik Linuxról ha jól van beállítva.

2012. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Máshol is érdeklődtem, hasonló válaszokat kaptam.


Nyilván logikus, hogy nem op.rendszer függő a skype, msn tökéletes működése, amennyiben adott op.rsz.-en telepíthető, és kulonbozo op-rsz-k között is elvileg mennie kell, de 1-2 éve probáltam, nem jott ossze... majd a héten megpróbálom, én is úgy gondolom, h mennie kell.

Ősrégi gépem van, amiatt is lehetett hiba anno, meg adott linux verzióban is lehetett bug.


Köszi a tapasztalatokat!

2012. júl. 9. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár éve a skype volt sz@r linuxon.

Nekem is régi a gépem, de linux mint 9-et használok és arra meg törpéletes!!!

2012. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!