Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Citromail postafiók törlése...

Citromail postafiók törlése és annak újrafelhasználása (Time Limit (? )

Figyelt kérdés
Ha törlöm a citromail fiókomat, mert mondjuk elfelejtettem a jelszót és nem tudok belépni megnézni egy levelet amit egy másik honlapról kértem ahova ez a nevezzük "XY@citromail.hu" be van regizve és törlöm az "XY@citromail.hu"-t akkor mikor tudom újra használni ugyanezt a felhasználó nevet? És a legfontosabb, ha újra használhatom "XY@citromail.hu" címet akkor vajon a másik honlapon ahol ez a "XY@citromail.hu" cím lett regisztrálva és kérem azt a bizonyos levelet, akkor erre az új "XY@citromail.hu"-ra érkezik meg, vagy ezt másnak veszi és nem kapok semmit??

2012. júl. 9. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a címet 730 napig nem lehet visszaregisztrálni. Másik kérdésre: Szerintem azon a másik honlapon 2 év múlva már nem fog menni a levél, mert ugye a cím megszűnt-el az visszamegy nekik és nem küldözgetik tovább...
2012. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!