Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minek vannak ezek a fizetős...

Minek vannak ezek a fizetős ál-letöltések?

Figyelt kérdés

[link]

komolyan nem értem,miért nem szűnnek meg,tök egyértelmű,hogy nem lehet letölteni a pénzes regisztráció után sem azt,amit akarsz.

A sok tetüláda pedig persze kirakja az ilyen linkeket,hogy a kutya fosna a szájukba.


2012. júl. 10. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, vannak olyan hülye emberek, akik ezeket végignyomkodják, és kifizetik érte a lóvét. Utána persze hoppon maradnak, de ez már a kérdés szempontjából lényegtelen.


Van olyan is, hogy nem maradnak hoppon. Ha megérte nekik fizetni, akkor örüljenek, mint majom a farkának.

2012. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg a NOD is sikít a belinkelt honlapra :)
2012. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is :D
2012. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem nem,mert nincs vírusírtóm :D

Amúgy szereztem hozzá passt és jééé!tényleg nem volt fent,amit akartam,egy darab film nincs fent,komolyan,akkora szemétség az egész...

2012. júl. 10. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy próbálnak pénzt szerezni ahogy tudnak.

Te ezzel ha csak havi fél millát keresnél nem csinálnád?

Egy embernek ebből max pár ezer forintja mehet a kukába, az nem olyan sok, te viszont sokat keresnél, ha tudnád te is csinálnád.

2012. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!