Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok levelet...

Miért nem tudok levelet küldeni/ kérdezni a tumblr-en?

Figyelt kérdés

Rámegyek arra a valamire, hogy ask/ message, de valamiért ezt írja ki: Not Found; The URL you requested could not be found. ez vajon miért van? Igazából ez csak a saját oldalamra vonatkozik, másnak tudok, de egyik ismerősöm mondta, hogy ő akart, de nem tudott írni nekem. Átléptem egy másik, régebbi oldalamra, és tényleg nem ment.

Tulajdonképpen meglehetősen gyökér vagyok az ilyesmihez, szóval már nagyon sok mindenre gondoltam, így lehet, marha kezdő, és hülye módon témát is cseréltem...hátha. De mindnél ugyanazt írta. Hogy tudnám orvosolni a problémát?



2012. júl. 10. 19:43
 1/1 anonim válasza:

óóó ezt könnyen :)rámész a kezdőlapodra(ahol megjelennek az új képek azoktol akiket követsz).ugye ott felül van jobb oldalon hogy dashbroad a blogod neve mellette meg kis ikonok(asszem 5) rámész a blog nevedre itt ahol írtam.ha ezt meg tetted akkor az 5 kis ikon alatt van olyan hogy customize theme, open (itt a blog cím) és alatta van az hogy blog settings arra menj rá. ezen belül lesz egy olyan rész, hogy Ask :Let people ask questions--->ezt pipáld be és kész:) ha azt akarod hogy anonymus is tudjon kérdezni akkor ezt is pipáld be:Allow anonymous questions

remélem érted ha igen írj üzit

2012. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!