Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefoxot használok. Pár hete...

Csoki80 kérdése:

Firefoxot használok. Pár hete nem tudom megnyitni a google-t vagy gmail-t. Ez van a képernyőn ϗɸ�sҧ�xN��ʏ 33;�� �gX|1� �/� nem tudom, hogy megcsinálni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok profi a szémítógépekben. Ha valami egyszerűbb lenne még megcsinálnám de ez túl sok nekem. Próbáltam a firefox súgót de egy helyet találtam csak ahol ezt magyarázzák de angolul. Lehet magyarul se érteném mondjuk.

2012. júl. 10. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez így elég érthetetlen. Inkább egy képet dobj fel róla.
2012. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2012. júl. 11. 02:22
 3/8 anonim ***** válasza:
A Firefox,eszközök, beállítások, tartalom-nál érdemes megnézni a firefoxban alkalmazott betűtipusoknak a beállítását. Times New Roman a jó. Ez is megoldás lehet.
2012. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már betűtípust is váltani meg a kódolást is állítgattam de semmi. Valahol azt írták, hogy a proxy beállításnál kell valamit csinálni. De ahogy fent említettem angolul volt és annyira nem vagyok jó ebben a témában, hogy megértettem volna! Magyarul se! Szerintem.
2012. júl. 12. 02:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg leszedni a Firefox legújjabb verzióját.

[link]

Majd az Eszközök, Kiegészítő menüpont-ban Találsz egy Bővítmények -et. Ebben vannak a firefox-ba idő közben beépűlt olyan apró "alkalmazások" amelyek segíthetik, de néha gátolhatják a rugalmas böngészést. Az ott található dolgokat tiltsd le majd nézzd meg az eredményt. Ha beválik akkor ott kitapasztalhatod hogy melyik az az egy amely a problémádat okozza.

2012. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A legújabb van felrakva, plusz frissítettem is pár bővítményt, ki-bekapcsolás sem segít. Megtaláltam az oldalt ahol az embernek is ez volt a baja és sikerült megjavítania. De én így nem értem. [link]
2012. júl. 13. 03:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Íme a fordítás:


1. Fentre, a címsorba beírod, hogy about:config, majd nyomsz egy entert.


2. A felugró figyelmeztető üzenetet tudomásul veszed, majd tovább haladsz.


3. Megjelenik egy ablak, rengeteg változó van felsorolva. Megkeresed a listán azt, hogy "network.http.accept-encoding".


4. Elvileg annak kell lennie mellette a value (érték) mezőben, hogy, hogy "gzip, deflate". Ha nem az van ott, akkor örülhetsz, mert tényleg megvan a probléma. Duplaklikk erre a sorra, és a felugró ablakba írd be. Itt a minta: [link]


5. Utána leokézod, bezárod a böngészőt, újra elindítod a böngészőt, és megnézed, hogy jó lett-e.


Ha eredetileg is jó a változó értéke, azaz be van írva ez a "gzip, deflate", és semmi más nincs ott, akkor máshol kell keresni a hibát.

2012. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó! Működik ahogy írtad! Az a cucc hiányzott! Most már csak az a baj, hogy nem marad úgy! Ha bezárom az ablakot megint be kell írnom mikor újra megnyitom!
2012. júl. 14. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!