Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mik ezek? 3G, GPRS, EDGE,...

Mik ezek? 3G, GPRS, EDGE, HSDPA, UMTS?

Figyelt kérdés
Bocs, de abszolút nem értek ezekhez. Most vettünk mobil-netet és ezzel kapcsolatban kérdezem.
2009. júl. 11. 22:45
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Nekem Vodafone-os mobilnetem van, december óta. Miskolctól 40 km-re lakom, tehát itt már nincs 3G-s lefedettség, elég lassú is a mobilnet itt. A napokban vettem észre, mikor a mobilomban volt a sim-kártya, hogy a G betű átváltott E-re (edge) és most már sokkal jobb. Nekem ez így megfelel pont.
2011. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Vodafone át akar állni egészen az EDGE-re. De ma már a leggyorsabb a HSPUA, amelyik 10-es sebességet, de LAN-ra és Wifire is tud csatlakozni, asztali gépről is. Hotspotot adnak hozzá a Vodánál.

[link]

2011. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
*HSUPA
2011. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Hello. Esetleg tudja valaki hogy a telenornak szegeden és környékén van-e HSDPA sebessége? Táblagéphez kellene, okostarifám van. Köszi szépen!
2012. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A Voda nagy fejlesztésbe kezdett, néhány napja bejelentették, hogy kész. És láss csodát, a hipernet olyan gyors lett, mint a kábeles. De ez Budapest.
2012. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
De akkor most melyik a jobb,gyorsabb? A hsupa vagy a 3G?
2012. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
HSUPA a hipernet.
2012. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Sajnos én teljesen hülye vagyok ezekhez az okos telefonokhoz :) Meg tudná nekem valaki mondani,hogy ha ez az EDGE, vagy a GPRS be van pl kapcsolva,akkor folyamatosan használva van a net? Mert előfizetésem van,és nem szeretnék ez miatt sokat ráfizetni! :) Köszönöm!
2013. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
EDGE vagy GPRS a leglassabb, az nem a szélessáv, vagyis lesheted, amíg végre betölt egy oldalt. Be kell állítani 3G-re.
2013. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
OK! Beállítom 3 G-re. ÉS akkor folyamatosan megy a mobil net,vagy azt külön ki be lehet kapcsolni???
2013. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!