Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb szolgáltató a Telenor a T-mobile vagy a Vodafon?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenki mást mond de én voksolok egyet a vodára
2012. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A T-mobil nem mindenhol érhető el - több helyen nincs lefedettsége.

A Vodafone lefedettsége országosan jobb, de többször előfordul, hogy indokolatlanul "Kapcsolódási hiba" üzenettel bontja a vonalat akár beszéd közben is.

Ettől függetlenül Vodafone.

A Telenort nem ismerem.

2012. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Feltöltőkártyás ügyfelek szempontjából mindenképp a vodafone-t mondanám.Minden feltöltéshez automatikusan jár hétvégi ingyen perc(minnél többel töltöd annál több perc)elég kedvezőek a percdíjai és van sms lavina szolgáltatás ami azt jelenti,hogy az első sms árát levonja(ez most 25 forint a telekom adóval együtt)utána aznap még 500 sms-t küldhetsz teljesen ingyen hálózaton belül.Ennek a havi díja 500 forint és minden nap csak a legelső sms-t vonja le a számládról aztán indulhat a banzáj!Előfizetéses ügyfelek esetében nem nagyon tudok semmit de sokan a t-com-ot mondják az alacsony percdíjak miatt.Azt tudom,hogy a telenor feltöltőkártyás ügyfeleinek nagyon drága a perc és sms díja mert voltam 1 hónapig és 41 forintba került a perc és sms díjam.
2012. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy azért nem nagy a T-mobil nak a meg a Telenornak a lefedetsége mert az orbánék nematták nekik el a frekvencia csatornákat szóval ne irjatok ilyeneket hogy lefedetség de nem harakszom. Köszi
2012. júl. 11. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozom politikával, így ezt nem tudtam.

A céges telefonom T-mobilos, és sajnos ezt a tapasztalat íratta velem, nem pedig marketing szöveg volt.

Egyébként én sem haragszom :)))

2012. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!