Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Simcity Social Facebookon....

PusziAzArcodra kérdése:

Simcity Social Facebookon. Shockwave flash crash. Ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok:)!. Szeretnék játszani a fent említett játékkal,de sem Chrome-ban,Mozillában és sem Operában nemtudok, ugyanis mindig betölt 70%-ig aztán a Shockwave összeomlik. Sok mindent olvastam,hogy mit tudnék csinálni. Chromeban csak egy flash plugint engedélyeztem (összesen három volt) aztán Operában azt irta ki,hogy régi a flashem, a legújabbat raktam. Aztán a Mozilla súgóba azt mondta,hogy rakjak egy régebbi flash-t mert a 11.3-asnak sokkal nagyobb az esélye,hogy összeomoljon,mint a régebbieknek, de MÉG MINDIG nem tudok játszani vele, és mivel nagy Sims Fan vagyok eléggé idegesít. Valaki tudna nekem segíteni? Nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm.:)

2012. júl. 12. 11:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!