Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség! Össze ment a Faceboo...

Segítség! Össze ment a Facebook. Hogy csináljam vissza?

Figyelt kérdés
Szóval megnyomtam véletlenül egy billentyű kombinációt : ctrl+ minusz gomb. Erre minden ami szöveg, nagyon apró lett. Bal oldalt a menü, felül a menü, jobb oldalt a lista, akik be vannak jelentkezve, a cset ablak is, minden, kivéve a képek. Még egyszer megnyomtam, azt hittem attól vissza áll, erre még kisebb lett. Gondolom van erre valami másik kombináció amivel vissza lehet állítani, de vajon mi? Kiléptem, hogy hátha az újra bejelentkezéstől helyre áll, de meglepődtem ,hogy maga a bejelentkező oldal is ilyen apró lett. Más egyéb weboldal nem lett ilyen apró betűs, szóval nem magában a böngészőben van a hiba, csak a facebookra vonatkozik.
2012. júl. 12. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A mínusz ellentét művelete a plusz.


CTRL+pluszjel -> nagyít


A CTRL+0 kombináció az alapértelmezett méretre állítja visssza, míg a CTRL+egérgörgő szintén kicsinyít-nagyít.

2012. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
CTRL+0 (nulla)
2012. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszönöm, minden vissza állt. Gondolhattam volna, de már nem mertem hozzányúlni :-))))
2012. júl. 12. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Azokat úgy írjuk: ÖSSZEMENT, VISSZAÁLLT

2012. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves vagy, de mindig figyelek azokra a fránya kis piros hullámos vonalakra és külön írva sem húzta alá, így nem biztos, hogy helytelen.
2012. júl. 12. 17:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, persze, igazad van, mert külön is értelmezhető a két szó, ezért nem húzta alá :-)No mindegy, lényeg, hogy ma megint tanultam valamit.
2012. júl. 12. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!