Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan regisztrálhatok/csinálh...

Hogyan regisztrálhatok/csinálhatok blogot a blogspot-tal?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy blogot índítani és sokat hallottam a blogspotról így gondoltam ezzel fogom csinálni : D

De egyszerúen nemtudom hogykell oda regisztrálni vagy oldalt csinálni vele. Én vagyok hülye? kérlek segítsetek : D



2012. júl. 13. 22:45
 1/4 2xSü ***** válasza:
Hát ha ez sem megy – magyarul van minden kiírva a blogspot oldalán –, akkor nem ajánlom a blog műfajt. Ha olvasni sem tudsz, akkor hogyan tudnál írni?
2012. júl. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jólvan de magát az oldalt nemtaláltam meg .__.'' mert úgy kerestem , hogy : blogspot.. de akkor csak ilyen angol szarok jöttek ki meg egy videó amin a blogger név volt. aztán végülis sikerült... Szóval szerintem huzzál innen és ne okoskodjál addíg amíg nem tudod miről van szó éps inkább normális válaszokat adjál !!!!!

Ui.: Nagyon szépen köszönöm a segítséget nélküled egy sötét lyukban lennék ..

2012. júl. 14. 16:01
 3/4 2xSü ***** válasza:

> jólvan de magát az oldalt nemtaláltam meg .__.'' mert úgy kerestem , hogy : blogspot


És találtál egy csomó oldalt, hogy xyz.blogspot.com.

És biztosan kipróbáltad így a www.blogspot.com-ot. Mint ahogy írtad is: „de akkor csak ilyen angol szarok jöttek ki meg egy videó amin a blogger név volt”. A blogspot.com-ot beírva a blogger.com-ra érkeztél. Nem gyanús? Miért irányítaná át a blogspot.com-ot a blogger.com-ra, ha nem ugyanaz lenne a kettő?


Meg innen egy lépés rákeresni, a Google-ben, hogy „blogspot.com blogger.com”. Az első találatok szépen leírják, hogy mi a helyzet: [link]

De ha esetleg nem beszélnél angolul, úgy a magyar nyelvű találatokból is kiderül, hogy a blogspot-hoz a blogger.com-on vezet az út.


Mondjuk azt is feltételeztem, hogy mivel kimondottan a blogspot-ra akarsz regisztrálni, ezért van legalább annyi alapinformációd, hogy azt a Google üzemelteti. A blogger.com nyitóoldalán kapásból le kellett volna vágnod, hogy „Jé, ez a Google. Nem lehet, hogy ez a Blogger ugyanazt, mint a Blogspot?”


Vagy feltételeztem azt is, hogy láttál már pár blogspotos oldalt és észrevetted, hogy mindnek a tetején van egy sáv, benne pl. egy ikonnal (narancssárga alapon fehér B betű), hogy mindegyiknél van egy Irányítópult (ha be vagy jelentkezve a Google-ba), vagy egy „Új blog létrehozása” link, ami megint csak a blogger.com-ra vezet, aminek mit ad Isten narancssárga alapon fehér B betű a logója.


Ha ennyire nem jöttél rá magadtól, ha nem sikerült ezeket az információkat összerakni, akkor számomra kérdéses, hogy milyen érdekes és új dolgokat tudnál mutatni egy blogbejegyzésben. A válaszod stílusa meg egyenesen meggyőz arról, hogy te is csak a szemetet fogod szaporítani a neten.

2012. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jo kossz a segitseget.. Azert mert nem am ilyen angol szarok jottek ki..nem a blogspot regisztralos oldala es nem is az xy.blogspot.hu/comcsak en ugykerestem ,hogy blogspot regisztralas... Es utana talaltam meg ,hogy a bloggerral kell megcsinalni...
2012. júl. 15. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!