Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak nekem ennyire rossz a...

Csak nekem ennyire rossz a Vodafone Mobil internet? (lent bővebben)

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, a vodának ezt a mobil internetét használom immár egy éve, de valamiért nagyon lassú, pl.: youtube-on egy 5 perces videót kb 25-35 perc alatt tölt be(másmilyen videó megosztó portálon nem is próbálkozok, mert azokat még úgyse tölti be mint a youtube-ot.), MSN-re még felenged, viszont ha beszélgetek valakivel 7-8 másodperc, amíg az üzenetem odaér. GPRS hálózat van, 3G-t nem talál. Korlátlan az internet, de kihasználni nem tudom, mert a maximális letöltési sebességem az 5.5kb/s, szóval csiga lassú. Még egy negatívum, hogy sokszor megszakad, pl ha internetezgetek, és elindítom a winamp-ot, akkor is megszakad. Esetleg tud valaki valamilyen tanácsot adni, gyorsítás érdekében? Gondolom a GPRS hálózat miatt lassú, ezért lenne még egy olyan kérdésem, hogy a vodának a honlapján ki vannak írva, hogy itt is lesz 3G meg ott is lesz 3G, és hogy ezek mikor valósulnak meg ténylegesen, erről lehet tudni valamit? Októberben nagy valószínűséggel felbontom a szerződést(-25k), de addig is, hogy ne legyen ilyen idegtépő. Még annyit szeretnék hozzáfűzni az egészhez, hogy nem városi vagyok, de a voda torony itt van tőlünk kb 400 méterre, és a jel is mindig fullon van, szóval ilyen gond nincs.
2009. júl. 13. 01:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
SG Fórum: külön topik van a Vodafone internetnek. (Fórum/Mobil/Vodafone internet). Én a heylükben nem lennék büszke arra, amit ott kapnak. Lekorlátozás minden hónap 14-ig, aztán vagy feloldják, vagy se.
2009. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát igen én is sajnos én is a vodás netesekhez tartozom. Mai flash-es oldalak melett mire elég 6gb őcsém. Mióta ez a korlát van teljesen leszoktam a letőltésekről és így is csak 1 hétig elég 6gb pedig csak msn,e-mail,youtube és több oldal mex xp frissítés. Felmondani persze nemlehet még van 1 év hűség hátra. Pedig mikor korlátlan volt még jó is volt,de most. És még + annyi hogy a szerződésbe bennevolt hogy a hűségidő alatt nememelnek árat még ha áfaemelés lessz akkor sem. Hát a mostani csek már 6148ft-ról jött,eddig viszont csak 6000volt. Vodafone egyre többet adunk. Miből bosszúságból?
2009. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nettévéhez nem is elég, nem töltöm le csak nézem, aztán akadozik, mert ezt már nem bírja. Legyen egy kis mani, bekötetjük a kábelt. Bátyám nagyon akarja, de neki sincs most pénze. Augusztusban jár le a hüség.
2009. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám van Kisvárosban lakom és nem az a baj,hogy gyenge a jel,mert néha 2-3 megával töltök,hanem néha olyat csinál,mikor hó elején újraindítják a netet,olyan lassú,mintha le lenne korlátozva... és ezért fizessek xy összeget,amikor hihetetlen tréé a net... Komolyan mondom ilyen netet a legrosszabb ellenségemnek sem kívánok...
2011. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem négy éve van szélessávú netem, most már hotspottal, de SOHA nem használtam nagy filmletöltésekhez. Ha ezt akarod, köttesd be a kábeles netet.
2011. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem 8gb vodás stickes mobilnetem van... naja abbol is csak 3gb tudok használni mert a weboldalukon nem engedi aktiválni azt a +4gbot... rikta faszok a vodások... soha a jó büdös életbe de soha nem kérek az ő mobilnetjükből mert amikor torrenten töltök és a ssebesség nem éri el a 20kbps az gáz... -_-
2014. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!