Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék egy otthoni...

Hogyan tudnék egy otthoni csoportot létrehozni, úgy, hogy a TL_WR1043ND routerem és az elosztóm tagjai is együtt legyenek?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy elosztóm (LAN), de most vettem egy TL_WR1043ND routert TP-LINK et az a problémám, hogy így nem tudom kihasználni a pc közötti megosztást mivel a laptopom wifin van a a pcim meg LANon szeretném ha az elosztás így működne csak valahogy be kéne állítanom, ha lehet link:[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link] VÁROM VÁLASZOTOKAT

Ui.: Bocs ha rosszul fejeztem ki magam annyira nem is értek hozzá, de remélem azért értitek a lényeget!



2012. júl. 14. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Linkeld rendesen a képeket.


Milyen "elosztód" volt eddig?

Bár ez most nem nagyon lényeges. A TP-link routeren kapcsold ki a DHCP-t, akkor az eredeti "elosztó" (?) szolgáltat a megfelelő tartományból IP címet. (Ha azon van DHCP.)

2012. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a kép bár nem én vagyok a kérdező... :D

2012. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hmm ez úgy rossz, ahogy van. :D

A routert nem külön a netre kéne kötni, hanem mondjuk az "átjáró" után, bár definiálhatnád, hogy nálad az micsoda.

(Gondolom egy ugyan ilyen router.)

2012. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindent elszúrtam bocs rossz képet raktam fel itt egy új link : [link]

Egyébként az elosztóm típusa tp-link tl sf1005d.

És köszi az eddigi válaszokat!

2012. júl. 16. 22:22
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem nem találja az elosztót és net sincs!!!

Megoldás?

2012. júl. 21. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!