Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Msn címem megváltoztatásakor...

Msn címem megváltoztatásakor azoknál a partnereknél is befrissülnek az adataim, akiket már töröltem, és le is tiltottam, de ök még fenn hagytak a saját partnerlistájukon?

Figyelt kérdés
Teszem azt,hapci bercit töröltem,és letiltottam,igy most nem láthatja a kapcsolati állapotomat,és nem is írhat nekem.Ezek után megváltoztatom az msn cimem x-röl y-ra,de ugy,hogy ugyanazt a fiókot használom továbbra is.Az ö partnerlistáján hogy fogok megjelenni x-ként vagy y-ként?
2008. máj. 5. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
2008. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha véletlen visszaveszem a partnerlistámra,akkor sem frissülök be nála automatikusan?Ha esetleg igen,akkor az azonnal megtörténik?
2008. máj. 5. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De, ha éppen elérhető, akkor befrissülsz nála. De nem tudom, hogy csinálod, hogy véletlenül visszaveszed :)
2008. máj. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam kitörölni az adatvédelem lapfülröl,mert ha már ö is törölt a partnerei közül,akkor ki lehet.Aztán véletlen rossz helyre klikkeltem.:)Nem nagy gáz különben,ha befrissülök nála,csak nem szerettem volna.Annak idején ugyanazt az msn cimet használtam az igazi ismerösökhöz is,mint a cseten megismertekhez.Aztán most olyanra változtattam az msn cimem,amiben benne van a teljes nevem,igy meg lehet belöle tudni,hogy ki vagyok.(rám lehet keresni az iwiwen stb.)Igazából csak kíváncsi voltam,mert ezen rágni magam valójában paranoia volna.Ja és még valami:akkor is befrissülök nála,ha ö is letiltott engem,csak egyszerüen nem vett le a partnerlistájáról?
2008. máj. 6. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is. De ha kitörölt, akkor nem lát. Ha csak letiltott, ő rendesen lát téged, csak te nem őt.
2008. máj. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!