Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy jelentkezzek ki facebook-...

Hogy jelentkezzek ki facebook-chatről?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eddig mindig ki voltam jelentkezve, nem szeretem, ha látják, mikor vagyok bent. De most egyszer bejelentkeztem, és nem tudom, hogyan jelentkezzek ki.

Se kis ajtó nyíllal, se fogaskerék ikon nincs, igazából nincs semmi, amire rá tudnék kattintani.

Jobbra fent egy sávban, hogy ki mit csinál, alatta akik fent vannak chaten. Se fölötte, se alatta semmi..

Segítenétek? Nagyon megköszönném..



2012. júl. 17. 18:24
 1/8 MaXXeGee ***** válasza:
Fogaskerék ikon ( a chatlista fejlécén), Go Offline :)
2012. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de nincs sehol semilyen ikon, ez az, amiért nem tudom én sem.. Jobbgombbal se, sehogy..
2012. júl. 17. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
rá kattintasz a chatre, jobb oldat keresel egy fogaskerék-re hasonlító ikont, katt rá és go offline.
2012. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De nincs. Semmi sincs...

Tudjátok, ez az, amikor az oldal tetejétől az aljáig van egy sáv. Nekem csak a nevek vannak ott.

2012. júl. 17. 23:08
 5/8 anonim válasza:
szia! hogy sikerult megcsinalni?
2012. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szervusz!

Kövezz meg, de sajnos sehogyse jut eszem.. De! A ctrl és a görgő segítségével addig-addig kicsinyítettem a képet, amíg ki nem dobta a fogaskerék-ikont!

Sok szerencsét! :)

2012. dec. 25. 21:18
 7/8 anonim válasza:
köszi szépen :))
2012. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
vagy task killert letöltesz, letöltötted rámész és kikapcsolhatod vele az alkalmazásokat, csak egy kis pipát kell kivenni és elvileg nem látszol facebookon.
2013. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!