Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akadozik minden videó a...

Deni97973 kérdése:

Miért akadozik minden videó a neten, mármint csak a hang akadozik a videó az megy csak a hang. Mindenhol (indavideo, youtube)! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Uninstaláld a Flash Player-t, és tegyél fel egy régebbit.

[link]

2012. júl. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kőszi :)
2012. júl. 19. 07:55
 3/6 Ősz Ádám válasza:
Hello nekem is ez a problémám de csak indavideón... cseréltem a flash player plugint ahogy az előző leirta de ugyan uyg szaggat a hang..
2012. aug. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én is megcsináltam, semmi változás... :/
2012. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 David0007 válasza:
régen nem volt gond, ha 3 youtube videót megnyitottál egymás mellé ment, de most már nem mert a youtube 2011-ben átállt az új flash lejátszásra, a reklámok betételére a videókba, és mellé; és az új html5 kódolásra. az egyprocesszoros gépek és/vagy az 1GB-nál kevesebb memóriájú gépek már nem bírják. (ide vehető még a gyenge VGA is)
2013. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 -Betyár- válasza:
Nekem is ilyen problémám van. AZ igaz hogy 2011 ben jelentkezett ahogy írtad, de van egy kis gubanc ami arra utal hogy ez valami alprogram probléma lehet. A laptomon Linux van a laptomom gyengébb a gépemnél sokkal,de ott a youtubon zavartalanul hallgathatok zenét miközben egyszerre 25 ablakot nyitok meg és töltök be. Ez alapján nem az a gond amit írtál. Valami Winfosos alprogram használati akadás lehet. Egyébként megköszönném ha valaki tudna rá valami okosat mondani. Online filmek esetén is szaggat a hang időnként de a you tube is. a gépem erős. XP-thasználok. talán itt lehet valami akadás, mert manapság a szándékosan kémprogramokkal teletömött újabb windowsokat erőltetik.
2013. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!