Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom meg a saját...

Hogyan tudom meg a saját internetem jelszavát?

Figyelt kérdés
Wi-fi-hez kéne de nem tudom a jelszavamat és így nem tudok csatlakozni :( vki ötlet? vagy hogyha felhívom az internet szolgáltatom az megmondja a jelszavamat?
2012. júl. 19. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, a szolgáltató nem tudja.

A routerben kell beállítani a jelszavakat.

2012. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A routerbe lépj be és adj meg olyat, amilyet tudsz.

Gondolom kaptál egy wifis routert, amiben az alap jelszó van. Az általában a router hátán lévő sorozatszám szokott lenni, de inkább állíts be sajátot.

2012. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és hogy tudok routerbe belépni? (hülye kérdés de nem tudom mert nem szoktam ilyennel foglalkozni) :$$
2012. júl. 19. 15:48
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]

ilyenem van!

2012. júl. 19. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Az nem router csak ez a bökkenő.

A routered típusa kellene inkább.


De ált. a konfig oldal a 192.168.1.1 vagy 192.168.0.1 címeken szokott bejönni. (Ezt a böngészőbe kell írni.)

2012. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi :) am nincs routerem :/ múlthéten vettük a laptopom és modemes internetem van meg ez az antenna amit az előbb linkeltem :/ vagy az itthoni internetemhez nem lehet csatlakozni vezeték nélkül? :O
2012. júl. 19. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a modemben beépítve nincs antenna és nincs router, akkor nem lehet.
2012. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak jelszó kell, csatlakozni találtál már wifit. Akkor vegyél wifi-routert.
2012. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat akkor majd lehet veszünk routert :D
2012. júl. 19. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!