Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem teszi a dolgát...

Miért nem teszi a dolgát rendesen a Wireless Repeaterem?

Figyelt kérdés
Szembeszomszédommal közös a net. Hozzájuk van bevezetve, van ott egy TP-LINK R460-as router. UTP kábellel padlásra felvan vezetve, és ott csatlakozik egy TP-LINK WA501G AP-hoz. Itthon pedig egy rá néző ablakban be van téve egy TP-LINK WA701N Universal repeater üzzemódban. Ha abban a helységben vagyok, ahol a repeater, max jelerősség, fullon tudok tölteni is. viszont ha átmegyek másik helységbe, egyből 1es jelerősség, mert a telefonom, laptopom az AP-ra kapcsolódik rá, aminek már alig van jele. Biztosan nem a repeateren vagyok, mert a fenti szobám ablakából tökéletes a repeaterre a rálátás, mégis 1es jelerősség, és mikor csatlakozok rá néha bevillan jelerősség nagyon jóra a lakásban, de mikor kapcsolódtam rá egyből 1-es jelerősség! Tudnátok segíteni?

2012. júl. 19. 22:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!