Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefox frissitése után a...

Firefox frissitése után a youtube nem működik normálisan nem játszik le semmit, ennek mi lehet az oka? Exploreren müködik minden.

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 22:52
 1/6 anonim válasza:
nekem is ugyan ez volt...azóta áttértem chrome-ra ezen minden rendeben van. nem tudom sajnos mitől lehet..:S
2012. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jaja, itt is ugyanez a probléma.... Meghalt a youtube lejátszás része, folyton kifagy.
2012. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt irja " Az oldalon a parancsfálj dolgozik, Folytatás - leállitás "

Ez a Firefox hibája vagy a youtube mint oldal hibás?

2012. júl. 19. 23:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam megy rendesen. Próbáljatok flash playert és video drivert frissíteni.
2012. júl. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Chrome-mal mennek a Youtube videók, Mozilla Firefoxot éppen az imént frissitettem, megnéztem, működik. A legjobb a Vezérlőpultba beépített automatikus Flash Player frissités, mindig a legújabb fut.

[link]

2012. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, a Google Chrome letöltésével és telepítésével épült be a Vezérlőpultba a Flash Player.
2012. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!