Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek működne ezzel a...

Szerintetek működne ezzel a T-Home kábelnet?

Figyelt kérdés
Pontosan erről a csomagról van szó: [link] Lakóparkban lakok szóval elég sokan laknak itt és én pont eléggé bent az udvaron lakok és elég messze vagyok az utcától. A lakásba van egy coax kábel ami elvileg a t-home analóg kábeltv-je. Na nekem nem kell ilyen mivel nem nézek TV-t ha megmondom ezt a T-Home-osoknak és ha rárakják a modemet működni fog net? Vagy ehhez külön kábel kell? Mert ha nem jó akkor marad a mobilnet :(

2012. júl. 20. 20:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Már nem kell válaszolni. Megkérdeztem a szomszédot és neki is ezen a kábelen van a t-home modem és működik neki.
2012. júl. 20. 21:26
 2/4 anonim válasza:

Szia.


Csak annyit szeretnék mondani, hogy ha önmagában veszed a knet extra díjcsomagot (telefon és tv nélkül), akkor az 8830 Ft-ba kerül. Amennyiben veszel mellé egy telefont vagy tv szolgáltatást, akkor

Knet extra (25 mbit/s)+ Ip Tv koktél +(kötelező egy mix vagy mi csomag pl.:movie mix csomag 1050 Ft) akkor a 2 együtt 8880 Ft és kaptál 11 csatornát [link]


vagy telefonnal

Knet extra (25 mbit/s) + alap telefon =8130 Ft (ezzel spóroltál 700 Ft-ot havonta)

2012. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jokka86 válasza:
Kolléga ;)
2012. júl. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Telefonnal rendeltem meg. Rárakták a modemet arra a kábelre és a telefont meg bedugták a modembe.
2012. júl. 24. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!