Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most vásároltam egy Huawei...

Most vásároltam egy Huawei B683-as routert ami wifi-ként is szolgál. Az a probléma hogy szórja a jeleket, de sem a telefonnal sem a laptoppal nem lehet rácsatlakozni. Beállítási gond lehet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 06:42
 1/4 anonim ***** válasza:

" Beállítási gond lehet? "


Az,egyértelműen az.

2012. júl. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Az ügyfélszolgálaton azt javasolták,hogy nyomjak resetet.Az töröl mindent.De hogy állítom vissza a beállításokat?Honnan tudjam,hogy mit kell beírkálni?Vagy beállítja magának?:(
2012. júl. 21. 06:51
 3/4 anonim ***** válasza:

dehogyis állítja be saját magának,

terád vár ez a szép feladat,

itt egy csomó infó :

http://www.youtube.com/results?search_query=router+be%C3%A1l..

2012. júl. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 I.I. válasza:
Csatlakoztasd a routert a PC-re az egyik LAN portján keresztül. Indíts el egy böngészőt és üsd be, hogy 192.168.1.1 Ezután valószínű kérni fog valami felhasználónevet és jelszót. Ezt én ennél a típusnál nem tudom, hogy micsoda, de az alapértelmezett általában a routeren vagy a router papírjain rajta kell legyen. Az a lényeg, hogy bejuss a webes beállítási felületre. Ha ott vagy akkor meg tudod nézni, hogy MAC cím szűrés be van e állítva. A leírásod alapján én arra gyanakszom, hogy igen és nincsen felvéve az engedélyezett eszközök listájára azon eszközeidnek a MAC címe, amikkel csatlakozni szeretnél.
2012. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!