Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 20GB mennyi netezésre elég?

20GB mennyi netezésre elég?

Figyelt kérdés
[link] ez a csomag. 20GB van benne. Ez szerintetek mennyire elég?

2012. júl. 21. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Youtuben 2 nap alatt elfogyasztod. Emailre, hírekre, talán facebookra is elég.
2012. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Otthonra is ezt használnád, vagy csak ha elmész otthonról?

Ha otthon is akkor kevés, utóbbi esetben elég.

Max ha filmet töltesz le vagy sokat youtubeozol akkor lenne kevés, de szerintem kibírható az addig amíg hazaérsz.


Nekem pl. havonta simán 300+ giga fölött van az adatforgalmam, de ha youtube+utorrentet ebből kivennénk lehet nekem is elég lenne a 20 giga, pedig elég sokat ülök gép előtt.

2012. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most 25 megabites kábelnetem van és ehelyett lenne jó. Ezzel a kábelnettel kb pont 20GB-ot netezek havonta.
2012. júl. 21. 16:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 Gb mobil netem van, de ezt csak akkor használom emailra, és skypera, ha pár napot távol vagyok itthonról. Arra mindig elég volt, és jól jött akkor is, ha épp nem volt itthon net. Kétlem, hogy 20 giga ne lenne elég, ha nem torrentezel.
2012. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Torrentezek de a mobilnetnél a torrent szerintem belefér az éjszakai 100GB-ba. Végülis olyan vészesen sokat mégsem torrentezek
2012. júl. 21. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha két év hűségidőt aláírsz a csomagra, úgy a böngészés és az emailezés korlátlan lesz, pontosabban nem számít bele az adatforgalomba.


Ilyennel is azért elég magas adatforgalmat lehet elérni, szóval ha fő internetnek kell, akkor érdemes elgondolkodni a két év hűségidőn.


A 20 Gb kb. 50-60 óra YouTube videó nézésére elég (240-360px felbontással), vagy kb. 4000 Mp3 zene letöltésére, vagy 340 óra Skype hanghívásra (ha nem videóhívást indítasz, akkor beszélgethetsz vele bőven a Skypon).


Ha az éjszakai adatforgalmat is felhasználod, abba torrent használatával is belefér napi legalább 1 db DivX film letöltése. Ha nem torrentről töltesz le, akkor több is.

2012. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Torrent sem fogyaszt olyan sokat, ha pl. nCore-on vagy egyéb aránymentes helyen van az ember, ahol csak az idő a lényeg, a feltöltés nem.
2012. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek ment a zöld.
2012. júl. 22. 10:06
 9/10 A kérdező kommentje:
És az úgy jó hogy maradok a T-Home kábelnetnél és kérek egy Hipernet 5 csomagot? [link]
2012. júl. 22. 11:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a Hipernet 5 csomagra aláírsz két év hűségidőt, annál is korlátlan a böngészés és az emailezés. Tehát ha a mobilneten csak weboldalakat nézegetsz, és a T-home kábelnetről töltesz le, akkor jó megoldás. Illetve a Hipernet 5-nél is adnak 2 Gb-ot egyéb forgalomtípusra.
2012. júl. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!