Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor S520 telefonon ha...

Telenor S520 telefonon ha elindítom az internetet mennyibe kerül? És miután elindítom folyamatosan percenként vonja le?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt már MB-ban mérik.

Ha van internetes csomagod, akkor meg van, hogy egy hónapban hány MB-ot használhatsz.

Én T-Mobile-os vagyok, nekem 500 MB van, de vannak GB-osak is.

Annyi, hogy ha túl haladom, akkor 10 KB-onként 100 Ft-ot vonnak le, ami már sok.

Kérdezd meg ügyfélszolgálaton a tiéd, bár ezeknél a cigány Telenorosoknál még az ügyfélszolgálat sem ingyenes.

:)

2012. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Telenornál ha megrendelsz egy internet csomagot és túlhasználod nem lesz túlforgalmazási díj csak lelassítják a sebességet. Az első meg nem tudom miről beszél mert a T-Mobile-nál sincs túlforgalmazási díj ott is csak lassítás.
2012. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Telefonos internetről van szó és nem külön mobilinternetről..
2012. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de sajnos nem is tudtam kapcsolódni az internethez :( Hogy lehet ilyen csomagot rendelni? Meg mennyibe szokott kerülni?
2012. júl. 22. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom neked ez a 500MB-os csomag van: [link] ott van hogy: "A benne foglalt adatmennyiség felhasználása után legfeljebb 32 kbit/s le- és feltöltési sebességgel mobilinternetezhet tovább a fordulónapjáig, túlforgalmazási díj nélkül." És ez telefonos internet!
2012. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: Már 600Ft-ért tudsz internetet rendelni a telefonodra 30MB-ot. Online ügyfélszolgálaton, telefonon, vagy személyesen is megrendelheted valamelyik t-pontba (feltéve ha T-Mobilos vagy)
2012. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!