Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges, hogy csak a...

Lehetséges, hogy csak a letöltési sebesség változik internet csomagváltásnál? (pr telekom)

Figyelt kérdés

Szüleim intéztek új netet, de csak annyit tudtak róla mondani, hogy a mostani 6 mgbit/sec helyett 60 lesz. Lehet, hogy a feltöltési sebesség nem fog változni? (most 1 mgbit/ sec)

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :)



2012. júl. 23. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt tudsz a csomagoknak utánanézni: [link]
2012. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezek szerint csak 5 mega lesz a feltöltés. Pedig akartam kezdeni egy minecraft sorozatot, de mind1 akkor
2012. júl. 23. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Mármint mit akartál? Csak valami youtube-os okosságot (nem vagyok Minecraft témában otthon)? Mert ahhoz tökmindegy a feltöltési sebesség, max kicsit tovább tart.

Nekem 1 Mbit-es a feltöltésem (nagyon jó tmobile), és még semmiben sem okozott gondot.

2012. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen. Youtube-ra feltölteni 15-20 perces részeket. Hát én úgytudom, hogy elèggé függ a feltöltési idő a sebességtől
2012. júl. 23. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, természetesen függ, de most ez miatt nem csinálnál videót? Nem tökmindegy, hogy 10 perc, vagy 30? Addig csinálsz valami mást, netezel közbe, filmet nézel, stb.

Ha 1 gigás egy rész akkor is megvagy fél órán belül, és (hacsak nem HD-ba akarod felrakni) fél giga sem lesz egy ~30 perces videó

2012. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi :)
2012. júl. 24. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!