Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi en a pendrájvos net?

Hellosztok kérdése:

Mi en a pendrájvos net?

Figyelt kérdés
tapasztalotokat szeretnék meg tudni hogy mi en?? mert olyanokat halottam hogy ha már egy kis eső van akkor már nem jó belasul meg használhatatlan stb... igaz ez??

2012. júl. 23. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én most is arról netezek :P Igaz, hogy Erdélyből. A Vodafone-nak van a legjobb teljesítménye s a legnagyobb lefedettsége. Mikor kirándulunk vagy épp nincs kedvem széken ülni, ezt használom. Nekem nagyon jó, mivel nagyon sokat olvasok cikkeket stb. YouTube videót nagyon ritkán nézek, mert nagyon eszi a korlátot (1 hónapban úgy 10-15 4-5 perces videó). Itt abszolút nem igaz, hogy eső vagy bármi más lelassítja, sőt ez az egyetlen net ami a környéken vihar közben is működik ;) Összességében én ajánlom, ha nem nézel sok videót, nem játszol online, nem torrentezel, hanem olvasol, e-mailt használsz, chat-elsz, FB-on vagy. Még valami érdekel? PM-et is írhatsz.
2012. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
èn a upc töl akarok fell venni csak az hogy hüsèg idös s azért kérdezem de ez kirlàtlan amitt én akaroj szall te azr mondod neked bevàlt ??
2012. júl. 24. 17:16
 4/8 A kérdező kommentje:
(korlàtlan) hüsèg idös) bocsi a hibák èrt telorol irok opera minivel és az a baj hogy nagyon kicsik a betük meg ösze vékonyak ès könyü fêlre nyomni a gombokat
2012. júl. 24. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyik magyar szolgáltató sem ad korlátlan netet. Ha csak böngészel, akkor úgysem használ nagy adatforgalmat, ha pedig mást is csinálni akarsz, ahhoz nem a mobilinternet való.


Viszont a UPC neve alatt nincs mobilinternetes szolgáltatás.

2012. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja ès kösz a vâlaszokat mind2 - nek!
2012. júl. 24. 17:25
 7/8 A kérdező kommentje:

nekem a telefonba ajãnlotak 40 mb\ s

tv vel együtt vmi 5"6000ft havonta ès pendrâjvos

2012. júl. 24. 17:28
 8/8 A kérdező kommentje:
5vagy6 nem tom már pontosan
2012. júl. 24. 17:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!