Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg lehet oldani hogy ne...

Meg lehet oldani hogy ne tiltsa le a youtubon a videót a fox jog sértés miatt? (nincs jogsértés)

Figyelt kérdés
Van egy videó de jogbitorlás vádja miatt nem bírtam felrakni hogy lehetne meg oldani hogy ne érzékelje a youtube hogy más tartalom ?
2012. júl. 23. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a videó tartalmazza a Fox bármely videójának egy kis darabját is, akkor az már igenis jogsértés, tehát ne töltsd fel, a YouTube nem erre való, tölts fel egyéni munkát.
2012. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Youtube nem erre való,hát akkor mire? :D Az a vicc az egészben ha mindenki csak saját tartalmat töltene fel akkor a Youtube meghalna :D Úgyhogy ennyit erről


Kérdező régebben tudtam ehhez trükköket amikor még én is videókat töltöttem fel de azóta szerintem ezek ellen már kitaláltak valamit úgyhogy csak tippelgetni tudok hogy mit kéne neked csinálnod ez ellen.Keress videókat ezekről például itt http://www.youtube.com/watch?v=vrbUbP1bBWI


Volt még egy módszer hogy a descriptionben bele kellett írni vagy 5 sor szöveget de sajnos nincs kedvem meg időm se keresgetni ígyhát szerintem hagyd a fenébe a töltögetést,YT az egy hül*e pö*s oldal a feltöltők számára,inkább csak nézd a videókat mert a feltöltőkkel úgy bánnak mint a kutyával

2012. júl. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pedig az elsőnek igaza van, nem véletlen törlik a jogsértő dolgokat, meg nem is értem mi értelme van, ha egy olyan dolgot töltünk fel ÚJRA, amit más másik oldalról meg leszedtünk. Csak egy példa, ami engem például nagyon zavart. Tele volt a Csillag Születik idején Plazmával a yt...mert nem elég 1x feltölteni, más is feltölti, hogy menő legyen...aztán azok is csak mérgelődnek, mert 2 nap után kiírja, hogy az RTL kérésére a videót tiltották...
2012. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Oké értem én,a Youtube-ra csak saját tartalmat lehetne feltölteni DE


az oldal meghalna hogyha mindenki betartaná ezt a szabályt és ezt a Youtube is tudja.A Youtube most nem lenne ennyire népszerű ha mindenki betartotta volna a szabályokat


És igen én sem értem minek feltölteni ugyanazt a videót 1000-szer

2012. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bőven van a YouTube-nak feltöltője.

PC játék bemutató, végigjátszás, rengeteg van minden nyelven.

VEVO, és egyéb hivatalos forrásból feltöltött klip, zene.

Rengeteg videóblog, bemutatók, segédletek.

Videózó humoristák, akik mindenféle témában megnyilvánulnak.


Egyiknél sem szükséges megsérteni a szabályzatot, mégis több millió nézőjük van, több, mint a teljes filmeknél, sorozatoknál...

2012. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez még nincs fent a youtubon amit fel akartam rakni csak éppen nem az enyém a jog ez egy family guy-ból kivágott rész lett volna :/
2012. júl. 24. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:

#5


Igen,most hogy a Youtube ennyire népszerű lett perzse hogy elérnek bizonyos feltöltők több milliós nézettséget mindenféle jogsértés nélkül,de mint mondottam ha az elejétől fogva mindenki betartotta volna a szabályokat akkor ők se érnének el ilyen hatalmas nézettségi számot


Azt hiszed mindenki ezeket a "tiszta" töltőket nézegeti?Sokkal többen nézik azokat a videókat amelyekben jogsértés van,lehet hogy külön külön még az 1 milliót sem érik el,de együttesen jóval meghaladják azokat a videókat amelyekben nem található jogsértés.Ha mindenki betartaná a szabályokat akkor drasztikusan csökkene a YOutube forgalma így még a "tiszta" feltöltők is veszítenének a népszerűségükből


Tehát a Youtube úgymond sz*rt se érne ezekkel a "bőséges" feltöltőkkel ha a többiek(a bűnözők,ugye mert ez hatalmas vétség) abbahagynák a videók feltöltését


Mit gondolsz miért nem törlik az összes videót ami jogokat sért?Miért nem korlátozzák a videófeltöltést ha annyira fontos lenne nekik a szabályok betartása?Mert akkor a saját sírjukat ásnák meg

2012. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!