Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jó a Wifi? Már...

Miért nem jó a Wifi? Már mindent megpróbáltam. Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.Hatalmas kérdéssel fordulok hozzátok...A történet: Még pár hónappal ezelőtt vettünk egy Wifi routert ( Tp-Link akármi), és eddig hibátlanul működött.Aztán jött egy kisebb áramszünet, és meghalt a TV is, az internet is, minden...Felhívtuk a szolgálatót, kiküldtek egy szakembert, aki megcsinálta a TV-t...de aztmondta, hogy a wifi, maga a készülék meghibásodott.Nem hiszem, hogy rossz lenne, mert tudom csatlakoztatni, de éppen nem működik az internet. A "nagygépemmel" összevan kötve, egyáltalán nincs internet, egy laptoppal is összevan kötve, ott meg van...az én notebookom és telefonom érzékeli, csak éppen nem működik..anyám táblagépe sziintén mint a telóm meg a notim...most mi a tök van? Telepítsem újra? De hogy? Vagy egyszerűen vegyek egy jobb routert? Melyik a legjobb? Áááá..segítségeteket köszönöm, remélem érthetően fogalmaztam.:D

15/F


2012. júl. 24. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
vegyél újat. már 4 ezerért hozzád vágnak egyet.
2012. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!