Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome facebook hiba?

Google Chrome facebook hiba?

Figyelt kérdés
Google Chrome-ot használok de mozzillán kell facebookoznom mert chromeon nem jó.Csak a kék csík felül ami látszik a többi fehér . Tudnátok segíteni hogy miért nem jÓ?

2012. júl. 26. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
eddig jó volt? legújabb van fent? és a google chrome mellé ajánlom a CCleanert ...
2012. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
újra lett telepítve eddig jó volt . mármint a gép lett újratelepítve. az mire jó ?
2012. júl. 29. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:
A CCcleaner egy tisztító program, ami kitakarítja a felesleges, nem használt file-okat, amire a rendszernek nincs szüksége, ez nem tesz kárt, nem takarít le olyat, ami kellhet, de szerintem ez nem oldja meg a te problémádat! Frissítsd a Chrome-ot, lehet utána jó lesz..vagy bocsi nem nézlek hülyének, de nem váltottál át véletlenűl az egyszerű módra? Ott van alúl pontosan nem tudom, hogy milyen szavakkal van írva..erre én egyszer véletlenül rányomtam :D
2012. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi Ccleaner, nem CCcleaner :D
2012. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!