Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bigtorrenten mennyi ideig...

Bigtorrenten mennyi ideig kell seedelni egy torrentet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tag vagy, miért nem nézed meg? Ha nem, miért számít?
2012. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megnéztem de nem igazán értem:S
2012. júl. 27. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tag, így nem tudom elmagyarázni, de nehéz elhinni hogy bonyolultan van megadva.


Általában valamilyen arányig, minimum arányig, valamennyi ideig, vagy minimum ideig kell, esetleg ezek kombinációja alapján valamennyi arányig vagy ideig, vagy X idő alatt Y ideig kell seedben lenni.


Ezek közül mindegyik egyértelmű, hogy mit is jelent. Az arányt a kliensben látod, fél óránként frissítve a torrent adatlapján is. Az eltelt időt a kliensben látod, de ahol ilyen szabály van, ott az adatlapon is szintén.

2012. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mostanában vettem észre én is, hogy seed kötelezettség van. A neved mellett ha ki van írva a Seed kötelezettség, katt, és megtudod mit és meddig kell seedelned.
2012. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!