Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A régi prizee oldal a www.priz...

A régi prizee oldal a www.prizee.com oldalon hogyan lehet ajándékot venni? Régen még tudtam de most megújult és a legtöbb része francia. NEM a BETÁRA gondolok!

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 21:42
 1/7 anonim válasza:

Barátnőm pont emiatt van kiakadva. Egy hónapja írták egy üzenetbe, hogy megszűnik a szolgáltatás és nem lesz több ajándék. Helyette újabb meneteket lehet venni a listán lévő game-jeidre (Snuggy Pilot, Bubbly's Bubbles stb). Ajándékokat most már csak Franciaországban és Belgiumban lehet rendelni. Állítólag később országonként szépen lassan visszakerül az ajándékdolog is attól függően hogy mennyire éri meg, Barátnőm ezért továbbra is lelkesen Prizee-zik. Amíg voltak ajándékok addig nagyon nagy fanatikus volt: platina rang, klubtagság... az 5 év múlva születendő gyerekünk szobáját onnan akarta berendezni :_D


Igazából nem tudom hogy lesznek-e valaha is ajándékok újra, szerintem nagy k@öcs@gség volt volt ez tőlük. Egész Európa az ajándékokért játszott, mi másért. Most a mégtöbb játékélményért lehet játszani.

2009. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!
2009. júl. 16. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg a barátnődnek, hogy nem érdemes játszani az oldalon tovább. Nálunk soha nem fog újraindulni az ajándékküldés.

Csak a franciákhoz köthető országokban van és lesz. (Belgium, Svájc...)

2010. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
...És ha egy francia vagy belga ismerős címre rendelnénk a cuccokat? Vajon az megoldást jelenthet a problémára? (első voltam)
2010. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az működne, ha van egy francia, vagy belga ismerős. Aztán ő majd továbbküldi neked.
2010. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudja valaki hogy azóta mi történt az oldallal? Újra indulhat még az ajándék küldés? Tud valaki valamilyen hasonló oldalt mondani amelyiken jó játékok vannak és küldik is az ajándékot?
2010. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem indul újra az ajándékküldés Mo.-ra. Van egy olyan érzésem, hogy soha nem is fog többet :(

Nagyon sajnálom ezt, mert a kedvenc játékoldalam volt. Egy halom ajándékot nyertem meg már. Plüssöket, társasjátékokat, sudoku játékkonzolt... stb.) De tartok tőle, hogy ennek a korszaknak örökre vége.


Még arra sem hajlandóak, hogy az országot átirassam franciaországgra, hogy az ottani ismerős megkapja, majd továbbküldje nekem.

2010. dec. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!