Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube-on hogy tudok valaki...

YouTube-on hogy tudok valaki csatornáján zenét hallgatni?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy pl. egy tagnap össze van állítva egy pár számból álló lista, és azt meghallgatom. Ezt hol lehet kiválasztani? Nem nagyon értek hozzá. :/


Köszönöm.


2012. júl. 28. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a csatorna tulaja nem hozott létre magának lejátszási listát, akkor nem biztos hogy elérhető az opció.


A csatornát megnyitva az összes listázódik, és a lista tetején van olyan gomb, hogy összes lejátszása. Ez nálad készít egy ideiglenes lejátszási listát.

2012. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Argloss ***** válasza:
Ha regisztrálva vagy akkor a videokezelőben a lejátszási listáknál ( http://www.youtube.com/view_all_playlists ) hozhatsz létre egy listát, amihez ezután a videók alatti hozzáadás gombbal tudsz videókat (zenéket) rakni.
2012. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Argloss ***** válasza:
Na persze ezzel így nem a kérdésre válaszoltam. Jó, hogy tudok olvasni... :D (szerintem állíts össze saját listát)
2012. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából az a kérdésem, hogy hol tudok ezekre a listákra rákeresni. Mármint... csak van egy ember a világon, aki csinált magának lejátszási listát. Csak nem tudom, hogy ezeket hol keressem, honnan tudom elindítani.


Köszönöm mindkettőtöknek. :)

Argloss, az a baj, hogy a saját zenéimet már nagyon unom, de egyébként Windows Media Playerben mindig csinálok lejátszási listát :)))

2012. júl. 28. 23:59
 5/6 Argloss ***** válasza:

A youtube-os lejátszási listába nem csak a saját zenéidet rakhatod bele, hanem bármit amit a youtube-on megtalálsz.

A youtube keresőjében van olyan, hogy szűrők. Itt lehet lejátszási listák szerint is szűrni. (csak akkor jelenik meg a lehetőség ha már rákerestél valamire)

2012. júl. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Naaa, igen, ez kell nekem, a szűrés. :)) Nagyon köszönöm!
2012. júl. 29. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!