Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a facebook?

Miért nem működik a facebook?

Figyelt kérdés

Most lett feltelepítve a windows 7 64 bit ultimate. Mielőtt feltelepítettem volna először a flash player 11-et még működött, azóta nem. Megpróbáltam letörölni, majd újratelepíteni a flash playert.

Firefoxom van, próbáltam mindkét explorerrel, de csak "gondolkozik" és nem csinál semmit. Mást oldat simán megjelenít. (még a midomi.com-ot se hozza be.) Mi lehet a baj?



2012. júl. 29. 15:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Az előzmények törlésével sikerült a bejelentkezésig eljutni, de a főoldalt már nem tölti be.
2012. júl. 29. 15:47
 2/3 anonim ***** válasza:

A Flash Player és a Facebook bejelentkezésed között nincs összefüggés, a Playert weboldali videok lejátszásához értelmezzed.

A hiba máshol és csakis nálad lehet.

A Facebooknak kiváló servere van, mindig működik, csak neked nem jelenik meg. Ez elég furcsa jelenség.

Firefox-al próbáltad, de melyik a másik?

Mert mindegyik böngészővel meg kell, hogy jelenjen. A böngésző letöltését alig lehet elrontani. Viszont a W7 op. rendszer telepitése során már több hibát is lehet véteni.

Még az is bejátszhat, hogy ha az nem eredeti. A jó op. rendszeren lévő böngészők kiválóan működnek.

Javaslat: W7 ledarálása, ujratelepitése

2012. júl. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Firefoxal működött míg fel nem telepítettem a falsh playert, utánna már nem. Próbáltam azóta explorerrel és operával is, de nem megy.
2012. aug. 1. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!