Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok "tetszik" gombot...

Hogyan tudok "tetszik" gombot betenni blogspot-os blogomra? FONTOS

Figyelt kérdés
Addig megvan, hogy facebook fejlesztők --> like box és már be is másoltam a facebook oldalam címét, de nem tudom, hogyan kell berakni a blogra. Nagyon fontos lenne!

2012. júl. 30. 12:04
 1/6 Golan Trevize ***** válasza:
2012. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
eddig én is eljutottam, sőt már rá mentem a like box-ra is, és oda bemásoltam az oldal címét, de nem tudom betenni a blogra..
2012. júl. 30. 12:53
 3/6 edusbedus válasza:
Nekem is pont ugyanez a problémám...Én sem tudom megcsinálni..Eddig jutottam én is, mint te. Ha sikerül, akkor légyszives írd már le nekem, hogy hogyan kell! Ha nekem sikerül, akkor írok én is! Köszi :)
2012. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Golan Trevize ***** válasza:
Kitöltesz mindent, amit kell, megnyomod a Get Code gombot, és voilá! megkapod a beillesztendő kódot négyféle képpen is.
2012. júl. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 edusbedus válasza:

Na szóval! Nekem sikerült! :)


Leírom neked részletesen:

Először is itt a like box- hoz a link:

[link]

Itt kitöltöd, igazíthatsz a kinézeten, majd rámész a get code gombra.

Itt kijön egy ablak, felül rámész az IFRAME feliratra (a harmadik), ott pedig kidob egy hosszú kódot. Ezt kimásolod.

Belépsz a blogodhoz. Tervezés, majd elrendezés, modul hozzáadása, itt kiválasztod a kis ablakból a HTML/JavaScript- et, megnyomod a + gombot és kidob egy kis ablakot. A címbe beírod a szöveget, amit szeretnél, pl. Keress a facebookon is, vagy amit szeretnél, a tartalom részbe pedig beilleszted azt a hosszú kódot amit kimásoltál, majd mentés és már kész is!! :)

2012. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

[link]


nagyon egyszerűen írja le,nekem is csak így sikerült :)

2012. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!