Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon most senki nem...

Facebookon most senki nem látja az üzenőfalam, ha idővonalat állítok be ez megváltozik?

Figyelt kérdés
Szóval senki nem látja a képeket és hasonlókat amik üzenőfalon jelenleg kint vannak CSAK ÉN, de aug 5-től automatikusan átáll a rendszer idővonalara, ha ezáltal automatikusan minden üzenőfalamon lévő dolog publikussá válik, vagy ugyan úgy tudom korlátozni kik láthatják a rajta lévő dolgokat. Jelenleg rajtam kívül senki nem látja mi van üzenőfalamon és szeretném ha ez az idővonal esetében is így maradna. Egyesével tudom hogy el lehet rejteni a dolgokat, de engem ha most bejelölnek egy képen vagy hasonló az automatikusan rejtve marad ez idővonalnál változik?

2012. júl. 31. 00:19
 1/2 MaXXeGee ***** válasza:
Megtartja a beállításokat, úgy marad minden ahogy te beállítottad, de természetesen az idővonalon is ugyanúgy megmaradnak a beállítási lehetőségek is.
2012. júl. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 31. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!