Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon egy hozzászólásba...

Facebookon egy hozzászólásba hogyan tudom valakinek a profilját belinkelni?

Figyelt kérdés
Tehát nem külső linket akarok, hanem olyat, hogy ha rákattintok, akkor az illető Facebook profiljára ugorjak.

2012. júl. 31. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy, hogy nyitsz egy új lapot, kikeresed az illető profilját, a cimet kijelölöd és beilleszted..
2012. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam, de akkor megjelenik a teljes http..... link. Én meg úgy akarom, hogy az illető nevét lehessen csak látni, amire rá lehet kattintani. Már láttam ilyet több helyen, csak nem tudom hogy kell.
2012. júl. 31. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:

@név

Amikor írod, a facebook már ki is listázza a lehetőségeket.

2012. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha, ez lesz az, köszi :) Csak nekem a @ után pont azt nem listázza ki, akit akarok. Ha két szóból áll a név, akkor már nem listáz semmit. Valamit kell még hozzá írni?
2012. júl. 31. 12:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Na közben rájöttem, csak az ismerősök közül listáz, én meg nem ismerőst akarok linkelni, olyat lehet?
2012. júl. 31. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom, ennyire nem vagyok benne a témában.
2012. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!