Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on van maximális...

Youtube-on van maximális feltöltési méret ha ezt az üzenetet kaptam?

Figyelt kérdés
Gratulálunk! Fiókodba most már 15 percnél hosszabb videókat is feltölthetsz.
2012. júl. 31. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Innentől fogva már csak fájlméretben van korlátozás, időbeli korlát nincs, láthatod van pl. ilyen hosszúságú videó is, mondjuk semmi értelmes tartalmat nem tartalmaz: http://www.youtube.com/watch?v=8kEWxIl200s

Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy pontosan mekkora maximum fájlméret lehetséges.

2012. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 20gb, ezért van az, h a legtöbb 1-10 órás videó nem 1280-be van hanem 360ban :D vagy rosszabb a hangminőség 240ben :D
2012. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engem elvileg az érdekel, hogy van e fájl méret korlátozás, mert ugye ugyanolyan hosszú videót fel lehet tölteni több méretben is, csak persze a méret a lényeg :)
2012. júl. 31. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Hosszabb videó feltöltéséhez az alábbi lépések végrehajtásával igazold a fiókodat:


Ha számítógépet használsz, nyisd meg a feltöltések oldalt: youtube.com/upload.

Kattints a lap alján lévő Korlát növelése lehetőségre. Megnyithatod közvetlenül a https://www.youtube.com/verify oldalt is.

Fiókod igazolásához végezd el a lépéseket. Választhatsz, hogy az igazoló kódot szöveges üzenetben (mobiltelefonra) vagy automatikus hanghívás formájában szeretnéd megkapni.

Fiókod igazolását követően 15 percnél hosszabb videókat is feltölthetsz.

Megjegyzés: Ügyelj rá, hogy böngésződ legfrissebb verzióját használd, hogy 20 GB-nál nagyobb fájlt is fel tudj tölteni. A YouTube-ra feltölthető legnagyobb fájlméret 128 GB.

2016. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!