Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti visszajelölitek a facebooko...

Ti visszajelölitek a facebookon azt, akit nem ismertek?

Figyelt kérdés
Nem akarok meg sem sérteni senkit, az is lehet, hogy csak nem emlékszem rá, ezért lassan 25 függő kapcsolatom van. Folyamatosan jelen vannak abban a listában. Ha elutasítom őket, ugye nem kapnak róla jelentést?
2012. aug. 1. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem jelölöm vissza, minek kell idegen az ismerőseim közé?

Egyszer volt egy-két kétes eset, ezekre ráírtam, hogy ne haragudjon, de nekem sajnos nem rémlik a fizimiskája (és igazam is volt, mint azt később letárgyaltuk).

Azzal nem sértesz meg senkit, hogy nem igazolod vissza ismeretlenül...mondjuk van egy kollégám, ő mindenkit visszaigazol, sőt ha már egyszer eljutott valakivel a köszönésig már jelöli is meg a facebookon...Ő ilyen ismerős gyűjtögető, azt hiszi, hogy az a menőbb, akinek több van. Engem ez inkább irritál, éppen ezért nem is jelölgetek alig ismert embereket, pláne idegeneket.

Úgy tudom, hogy nem kapnak értesítést (legalábbis a törlésről, letiltásról nem).

2012. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a logikával ellentétes lenne, ha egy ismeretlenre azt mondanám, hogy ismerem. A Facebook nem arról szól, hogy ki büszkélkedik több úgynevezett "ismerőssel".
2012. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem jelölök vissza ismeretleneknek. Amúgy nem kapnak értesítést arról, hogy elutasítottad a jelölést.
2012. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha egyszer nem ismerem akkor minek jelöljem vissza
2012. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!