Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy scriptem, amiben...

Van egy scriptem, amiben trójai van, van esély rá, hogy megtisztítsam törlés nélkül?

Figyelt kérdés
Egy script file, ami win32agent spartet vagy milyen trójai van benne. De maga a script kellene, lehet úgy törölni a vírust belőle, hogy működjön utána a script?

2012. aug. 1. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen script?

Sajnos a törlés az egész állomány szokta érinteni, de megpróbálhatod egy szövegszerkesztővel kimenteni a neked szükséges részt.

(Mondjuk nem értem, hogy egy scriptnél ami az esetek többségében ugye szöveges és olvasható, hogy jelenthet ez problémát és hogy kerülhetett bele kártékony kód.)

2012. aug. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos, arról lenne szó, hogy ez egy hacker program egy exe-vel, ami hibátlanul működik, illetve van hozzá ez a script file. A program képes arra a script file segítségével ELVILLEG, hogy egy bizonyos honlapon kellő mennyiségű kreditet írjon jóvá nekem. Mivel szegény ember vagyok, ezért használom ezt a programot. Illetve HASZNÁLNÁM. Merthogy a script vírusos, az eset automatikusan eltávolítja a scriptet, ami jó, mert a gépem nem fertőződik meg, ám így az exe nem képes működni. Nem tudom van-e egyáltalán hack hozzá, vagy mind vírusos, vagy survey (de utálom a surveyket), de nekem kellene egy
2012. aug. 2. 00:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen "hacker programokat" feljetsd el inkább.

Valószínűleg nem véletlenül jalaz a vírusirtó, illetve csodálom, hogy az exe-re nem jelzett be.

(Jó eséllyel az is valamilyen vírus vagy trójai, csak nem ismerte fel.)


Szinta az összes ilyen cucc átverés, hidd el nekem.

2012. aug. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, gyanítottam. Kár, pedig milyen jó lenne! Én is aggódtam az exe-nél, de nem jelzett az eset, gépem is jó. Azért kösz a segítséget.
2012. aug. 2. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!