Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az AVG blokkolhatja az interne...

Az AVG blokkolhatja az internetet?

Figyelt kérdés

Fel lett telepítve egy XP op. rendszerű gépre az AVG 2012. Netre kapcsolódásnál valami olyasmit ír ki, hogy wap miniport nem elérhető, meg 769-es hibakód.

T-home-os net van, úgy kell rá felcsatlakozni, akkor íjra ezt ki. Az AVG csinálhatta ezt? Addig jó volt...


2012. aug. 4. 13:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és most megtudtam, egyidejűleg fent volt a Nod32 is. Okozhatta ezt a hibát, hogy több vírusirtó volt fent egyidejűleg?
2012. aug. 4. 13:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Ökölszabály, hogy egyidejűleg, ugyanazon a rendszeren nem használunk két vagy több antivírust. Döntd el, melyik kell a másikat mg takaríst le.
2012. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is tudtam. Csak a távolból próbáltam segíteni egy ismerősnek, akinek még arról sem volt fogalma, végül is hány vírusirtó van a gépén. A másikat, amiről tudtam (avast), törölve lett, aztán kiderült, hogy nod is volt fent.

De mindenesetre megoldódott a gond, miután a nod likvidálva lett.

2012. aug. 4. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!