Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől függ, hogy valakit...

Mitől függ, hogy valakit ismerősnek jelölhetek, vagy feliratkozhatok rá? (A Facebookon)

Figyelt kérdés
Vannak olyan emberek, akiknek a személyes profiljánál nem tudom őket bejelölni ismerősnek, sőt azt sem látom, hogy hány ismerősük van, de ott van a feliratkozás gomb, míg a többségnek nincs feliratkozás gombja, de be tudom jelölni ismerősnek őket.

2012. aug. 5. 14:36
 1/6 anonim válasza:
akit nem tudsz bejelölni, azok általában ismert emberek, vagy csak simán nem akarják, h bárki bejelölhesse őket. a feliratkozás pedig azt jelenti, h nem lesz ismerősöd, de látni fogod a megosztásait, kiírásait, stb
2012. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz, de nem egészen így van, mert az egyik nem híres ember, a másik meg az, de neki a profilja már régebben is megvolt, amikor nem volt még híres, és akkor még hagyományosan, és csak utólag módosította.
2012. aug. 5. 15:37
 3/6 anonim válasza:
nem azt írtam, h csak nekik lehet, mindenki beállíthatja magának, ha akarja, h feliratkozhassanak rá, csak a hírességek szokták ezt sokszor használni. de természetesen bárki més is beállíthatja
2012. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na de hol lehet beállítani?

És ha valaki beállítja, akkor hogy lehet ismerősnek jelölni? Mert továbbra is lehetnek olyan ismerősei, akiket be akar jelölni, míg a többségnek csak feliratkoznia lehet.

2012. aug. 6. 11:26
 5/6 anonim válasza:
kezdőlap melletti nyíl > fiókbeállítások > feliratkozók
2012. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz.
2012. aug. 6. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!