Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A "box.com" című oldallal...

A "box.com" című oldallal kapcsolatban szeretnék információkat? Milyen a megbízhatósága s, ha ingyenes "fiókot" csináltam tényleg (az-e, illetve) az is marad-e?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Én több online tárhelyet is használok bitonsági mentésnek. Azt kell, hogy mondjam, hogy jó. Max a 25MB-os fájlfeltőltési korlát az ami negatívum. Viszont most dec 31-ig, hogyha LG vagy Sony telefonja van valakinek kap 50GB ingyen és még feltültést is 100MB-os fájlméret korlátra emelik.


Használom még a SugarSync-et ott ingyen csak 6.5GB-ot kaptam, de már ott is több van, mint 50GB. És ott nincs fájlméret korlátozás. Van némi hátránya viszont mivel az is ingyenes. Már több, mint egy éve használom.

2012. okt. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!