Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Blogspotos blogokat hogyan...

Blogspotos blogokat hogyan lehet találni? Az én blogomra rátalálhatnak idegenek?

Figyelt kérdés

A magyar blogoldalaknak, mint pl. a blog.hunak és a freeblognak van kezdőoldala, ahol kiemelnek blogokat, meg témák szerint is láthatóak, szóval így rá lehet találni érdekes blogokra, és idegenek is rátalálhatnak az én blogomra.


A blogger.com oldalon is van ilyen? Vagy a blogomra csak úgy tudnak rátalálni, ha belinkelem ide-oda, vagy ismerősöknek elküldöm stb?


2012. aug. 6. 16:43
 1/2 anonim válasza:
Ez rohadt jó kérdés bennem is megfogalmazódott már de fogalmam sincs...:S azt tudom hogyha rámész egy blogspotos blogra akkor fent megjelenik egy csík, ahol ki van írva hogy következő blog, úgy lehet a blogok közt léptetni de megnéztem és azok mind külföldiek. Meg rá is gugliztam de ott sem ad ki semmit, semmi lista vagy ilyesmi..
2012. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Még én sem hallottam semmi ilyesmiről sajnos.

Viszont ha van egy jó kezdőpontod, onnan valószínű tovább tudsz haladni. Mert megnézted hova iratkozott fel a blogger, kik a követői, kik kommentelnek.

Ha pedig a saját blogodat szeretnéd kicsit "reklámozni" akkor fontos szerintem a kommentelés. Semmi képen sem az, hogy írsz egy rövid, semmi tartalmú kommentet a végére pedig, hogy ez az én blogom, látogass el. Hanem majd meglátod, ha kitartó vagy és a blogod is jó, akkor jönnek majd olvasók.

2012. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!