Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemailes címről küldtem egy...

Freemailes címről küldtem egy mailt egy gmailesre. Az elküldöttek közt van a levél, ennek ellenére lehet, hogy mégsem érkezett meg a címzetthez?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A freemail szerverei tetű lassúak tudnak lenni.

Türelem!

2012. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kb. egy hete írtam, ennyire azért csak nem :) Köszi azért. (nem beszéltem azzal akinek írtam, csak mindig másnap szokott válaszolni...)
2012. aug. 7. 00:28
 3/4 anonim ***** válasza:

A freemail, bár az első magyar internetes levelező, de mára gagyi, megbizhatalan lett, nem tud a fejlődéssel lépést tartani, servere gyakran rossz, állandóan javitgatják, foldozgatják. DE ugye sz-bó várat nem lehet, még ha pénz is volna hozzá, de az sincs:

[link]

Megoldás: www.googlemail.hu

[link]

2012. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Úúúú. Ugyanezen filózok én is. G-mailre küldtem levelet, az elküldött mappában van, semmi hibát nem írt ki, de már 1 hete nincs válasz. Lehetséges ez, hogy MÉGSEM KÜLDTE EL? Nálad már tisztázódott? Átment végül, vagy tényleg nem?
2012. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!