Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be lehet állítani egy rajongói...

Be lehet állítani egy rajongói oldalon, hogy a rajongók által feltöltött képek melyik albumba kerüljenek?

Figyelt kérdés

Ha én töltök fel az üzenőfalra egy képet, az az "Üzenőfalra feltöltött fényképek" albumba kerül. Ez rendben is van. Ha akarom innen át is tudom másik albumba helyezni a képet.

Ha viszont az oldal látogatói töltenek fel képet, akkor az nem albumba kerül hanem az albumok alatt lévő részre:"XYZ rajongói oldal fényképei".

Innen nem tudom elmozgatni a képeket másik albumba.

Azért kérdés, mert egy fotópályázatot írtunk ki, és nem tudjuk egy albumba rendezni a képeket, és azt sem tudjuk megmondani, hogy mely albumba kerüljenek esetleg alapból a képek.

Így viszont teljesen átláthatatlan az egész. Még egybe be se tudjuk linkelni a képeket.

Előre is köszi a segítségez.

Zoli



2012. aug. 7. 10:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!