Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet Explorer böngészőm...

Internet Explorer böngészőm helyett mindig a Google Crome látható a gépemen, hiába próbálom visszatelepíteni. Windows Internet Explorer 8-as verziót. Hogyan tudnám visszatelepíteni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Windows XP-ben tudom. Vezérlőpult/Programok hozzáférhetősége és alapértelmezései. Windows, Nem Windows, Egyéb. Itt mind a kettőt (Chrome, IE8) bejelölöd (akár három böngészőt is be lehet jelölni). Ha nincs a listában az IE8, akkor ott van bal oldalon a Windows összetevők hozzáadása. Megnyitod, bejelölöd az Internet Explorert.
2012. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdezö ! Én is igy jártam mint te . Nekem is internet explorer 8 volt a gépemen egyszer csak ara lettem figyelmes másként nézet ki és kiderült internet explorer 9 re váltot magáto, a frissitéssek miat mert az a legujabb internet explorer böngészö. A Frissitéséket én teljesen lezárattam a számitogépemen nehogy megint 9 es böngészöm legyen mert nemtetszik az. Szereintem zárd le te is az ilyen frissitéseket és megmarad a régi
2012. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!