Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook idővonalam amióta...

Facebook idővonalam amióta van, azóta nem lehet profilképet feltölteni?

Figyelt kérdés
Mert ha belépek a profilképekbe, nincs olyan ikon, hogy "profilkép hozzáadása" vagy "fénykép feltöltése". És nem tudom törölni a borítóképek nevű albumot sem, mert nincs törlés ikon! Akkor most már 10 év múlva is ez lesz a profilképem? Hiába akarok másikat feltölteni?!!!
2012. aug. 8. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj rá a saját adatlapodra és vidd az egeret a profilképedre. A kép felett megjelenik egy profilkép cseréje felirat, arra kattints rá és válaszd ki hogy a már facebookra feltöltött vagy a gépeden levő képek közül szeretnél egy új profilképet választani.
2012. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem tudom neked idővonalas-e a facebook-od, de nekem az, és azóta nem lehet! Ha rámegyek az egérrel, nekem azt írja ki, hogy profilkép szerkesztése, és akkor csak a szokásos: bejön maga a fotó, a kommentek mellette,és lehet tetszikelni, megoszatni, helyszínt hozzáadni és szerkeszteni. Tudom, emlékszem, hogy a réginél, hogy volt, de ez a szar idővonalas ilyen, nem lehet!
2012. aug. 9. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Nekem is idővonalas profilom van és pont ma változtattam meg a profilképemet. Lehet hogy te a képre kattintasz és nem a profilkép szerkesztése feliratra és azért nem jó.
2012. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad lett! Tényleg nem arra kattintottam, most már tudok feltölteni! Köszi!
2012. aug. 10. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!