Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy flv formátumú fájlt...

Egy flv formátumú fájlt (zene) nem tudok sehogy megnyitni. Azt a tanácsot kaptam, hogy konvertáljam át mp3-ra. De hogyan?

Figyelt kérdés
Ha rákattintok a jobb gombbal, csak ezek a lehetőségeik vannak:megnyitás, társítás, küldés,kivágás, másolás, parancsikon létrehozása, törlés, átnevezés, tulajdonságok. Hogy csináljam?
2009. júl. 20. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Az flv filmanyag. Megnézheted GOM Player, KmPlayer-rel pl. Ha külön szeretnéd kinyerni belőle a hangot, akkor FormatFactory megcsinálja pl.

A GOM és Km player-t >portable< verzióban is leszedheted (kipróbálásra ajánlom), vagyis nem kell telepíteni, csak kicsomagolod, elindítod, betöltöd az flv-t.

2009. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a Format factory-t használom. Ha kérdésed lenne még a használatához,szívesen válaszolok rá.Innen letöltheted.

[link]

2009. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem tudom,hogy sikerült-e megoldani a problémád,de van egy olyan progi,hogy flv player.Ezt töltsd le és tuti működni fog.
2010. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!