Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kínából e-bayen keresztül...

Monanke kérdése:

Kínából e-bayen keresztül mennyi idő alatt érkezett meg nektek a csomag?

Figyelt kérdés

E-bayen rendeltem több csomagot (TOMTOP eladótól,hátha ez valakinek mondd valamit).Szerintetek mennyi idő amíg megkapom?Azonnal postára adta,és el is olvastam amit írt ő 7-14 munkanapot határozott meg,de engem olyanok válasza érdekelne akik már kitapasztalták ezt.

A páromnak is rendeltünk már innen dolgokat,de az az Usa-ból jött és 1 hét alatt itt volt.

Remélem nem kell aggódnom amiatt hogy valahol itt a Magyar postán keveredett el,vagy éppen eltette ott valaki magának,merthogy nem ajánlva jön.


2012. aug. 10. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hét alatt meg szokott érkezni Kínából. És hogy a Postán keveredik-e el... nos igen...

Ha ajánlott küldeményként is jön, akkor sem feltétlen kapod meg...tapasztalat.

Múltkor egyik ügyfél nekem esett, hogy hova tettem a csomagját, mert két hete feladták és biztos lenyúltam és bemegy panaszt tenni. (igen postás vagyok, jó pár éve)

Mivel más tulajdonát még életemben nem tulajdonítottam el, így eléggé sértett a dolog.

A dolog érdekessége, hogy 2 nap múlva megérkezett a csomag és csak pislogott a kedves címzett...


Ezt csak elmeséltem. :) Ha 3 héten belül nem érkezne meg akkor kell pánikolni!

2012. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

1-2 hét tényleg kell a csomagoknak.

Nekem mindig az értesítővel van bajom, azt előszeretettel felejtik el bedobni. volt, hogy lementem utána kérdezni a csomagnak amikor már türelmetlen voltam és kiderült, hogy 3 napja ott van és dobtak be értesítőt is. Hát lehet, hogy dobtak, de nem nekünk... :)

2012. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Vagy dobtak be, de a szórólapokkal együtt amivel telefossák a ládát kidobtátok...
2012. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem volt szórólap, illetve ha van is és tudom, hogy csomagot várok mindig átnézem oldalanként.


De nem az első eset volt, hogy ez elmaradt.

Bár legutóbb "pótolták" az egyiket, mivel feljött a postás, ideadta a csomagot és még értesítő is volt a postaládában. :D

2012. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én is rendeltem már onnan, 10-15 napig volt meghatározva a szállításra, de csak 15 nap múlva jött meg (hongkongból).


máskor rendeltem egy magyar webshopról (aki kínából rendel), és egy hónap után sem jött meg a csomag. aztán érdeklődtem hogy mi van, erre: hogy még nem kaptam meg? mondom nem nagyon :D.

utána néztek és amint beért magyar országra elnyelte a föld... aztán újra berendeltek egyet az már megérkezett:)


a postás sztorikra még annyit: (a sors iróniája) amit először írtam csomag ami megjött rendben, (ezt a két csomagot rendeltem kb egész életembe :D) továbbadtam, budapestre ment volna a csomag, és amint feladtam eltűnt meg sem érkezett a következő elosztóba vagy hova...


úgy hogy a kínai postánál nem lesz gond, átjön ázsián a 3. világból gond nélkül:D, de majd ha beér az országba, akkor a posta csomageltüntető szolgálat miatt lehet aggódni:)

de általában 15 nap nekem ennyi volt a szállítás a kérdésre visszatérve:)

ha annyi idő eltelte után sem érkezne meg, lehet érdeklődni hogy mi újság, nem-e lopta ki éppen a hónap dolgozója.

2012. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,hát akkor várok még-Hétfőn meg érdeklődök a postán,hátha...
2012. aug. 10. 16:45
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig semmi,sehogy nem tudok utánanézni hogy hol lehet a csomagom??
2012. aug. 14. 19:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem könyvelt küldemény ezért nem.
2012. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És akkor az eladó sem tud mondani nekem semmilyen azonosítószámot?Vagy egyáltalán hogy tudom ebayen felvenni a kapcsolatot az eladóval?
2012. aug. 17. 18:27
 10/13 anonim ***** válasza:
az ebayt nem ismerem, de ha nincs meg a feladott csomag, akkor a feladónak kell utána járni, a címzett nem tud utána járni:S
2012. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!