Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az gáz, ha megosztom a képeimet?

Az gáz, ha megosztom a képeimet?

Figyelt kérdés
Vagyis van facebook-on egy ilyen h megosztás gomb. több embernél is láttam, h xy megosztotta saját fényképét(már korábban feltöltötte). Szal h többen lájkolják. És ez most gáz vagy nem? mert ha nem akk énis csinálom.

2012. aug. 11. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ettől függ, hogy megosztod-e vagy nem?

Egyébként szerintem gáz.

2012. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Gőz.

2012. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ne azon múljon, hogy mit csinálsz a képeiddel, hogy mi mit mondunk. Legyen saját akaratod! Mi úgysem ismerünk Téged.
2012. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ez inkább az, hogy vélemények. nem jól fejeztem ki magam. tehát: válemények érdekelnek ezzel kapcsolatba.

(mellesleg nem gyík módjára oldaírnám h:'like-old pls' meg ilyesmik, csak sima megosztás)

2012. aug. 11. 16:41
 5/9 B25 válasza:
Ha csak feltöltöd akkor sszem alapból kiírja h xy feltöltött pár képet és kicsibe kimutatja a képet.
2012. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Golan Trevize ***** válasza:

by default ugyanazok fogják látni a megosztást, mint azt, hogy feltöltötted a képet.


semmi értelme sincs, ellenben annyira gáz, hogyha az én ismerőreim közül csinálna valaki lyet rendszerese, hát menne a tiltólistára, az biztos.


egy értelme van, előtúrsz valami régi képet, megosztod, és odaírod, hogy "emlékeztek még a tavalyi ökörsütésre?" vagy valami hasonló.

2012. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 cianidetil ***** válasza:
De azt se felejtsd el,hogy az internet nem felejt!Csak olyan képet tegyél fel,amit később sem bánsz meg!Amit egyszer feltettél,utána hiába szeded le,akkor is ott marad!
2012. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem pont ezért gáz...ezért törölt már ki ember, mondván, ha annyira zavar, akkor nem kell néznem. profilképét megosztotta 1 héten legalább egyszer...csak, hogy legyen rajta 100-200 lájk...azé, mert valaki belájkolja a te kérésedre, nem azt jelenti, hogy tetszik is neki...csak ha esetleg önszántából...de még akkor is csak lehet azért, mert nyalni akar...:D
2012. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem szánalmas.
2012. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!