Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ma vettem egy tp-linkes wifis...

Ma vettem egy tp-linkes wifis routert, de egyszerűen nem tudom beállítani, minde gomb, úgy világít, ahogy kell neki, de azt írja ki, hogy nincs internetelérés?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
wifin keresztül nincs? vagy egyáltalán? milyen net melyik szolgáltató? felh.nev' jelszó beírva? hogy kötötted össsze a géppel?
2012. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van internet, de wifis routeren keresztül nincs, úgy kötöttem össze, hogy a wifiből megy be a gépbe 1 vezeték a modembe a wan vezeték, és be van dugva konnektorbe, telepítettem a cd-jét is
2012. aug. 11. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:

A CD felejtős!


1. menj ide: [link]

2. mindkét rubrikába írd be, hogy admin

3. ha nem értesz hozzá, akkor csak a Quick Setup-ot csináld végig. A titkosításnál válaszd a WPA/WPA2 - Personal(Recommended) lehetőséget. Írj be egy 8 karakternél hosszabb jelszót, a vezeték nélküli csatlakozásnál majd ezt a jelszót kell megadni.


Ha rosszul konfiguráltad, akkor a reset 5 mp időtartamra történő megnyomásával, majd a router újraindításával alaphelyzetbe állíthatod a routert.

2012. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó pont kicsit módosítva:


3. ha nem értesz hozzá, csak a Quick Setup-ot csináld végig. Ha a Quick Setup - MAC Clone beállításhoz érsz, akkor válaszd a felső (Yes, I am connected by the main computer (clone MAC address)) opciót, klikk a Clone MAC Address gombra, majd a Next gombra. A titkosításnál válaszd a WPA/WPA2 - Personal(Recommended) lehetőséget. Írj be egy 8 karakternél hosszabb jelszót, a vezeték nélküli csatlakozásnál majd ezt a jelszót kell megadni.

2012. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megcsináltam amit írtatok, de mikor beírom a kódot a csatlakozásnál folyton egy olyan hibaüzenetet ír ki hogy a modem vagy más csatlakozási eszköz nem válaszolt vagy hibát jelentett
2012. aug. 11. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Még az a tippem van, hogy reseteld a modemet is..(húzd ki konnektorból pár másodpercre)
2012. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A RESET gomb a router hátulján található, minimum 5 másodperc időtartamig kell nyomva tartani ahhoz, hogy a beállításokat "elfelejtse".
2012. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!