Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell portot nyitni a...

Hogyan kell portot nyitni a routerba? Felpontozlak!

Figyelt kérdés
Van egy Cisco EPC3925 wifis modemem. Az internetem találtam már leírást de egyik sem ment. Valaki szájbarágósan eltudja magyarázni?

2012. aug. 11. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Kiválasztod milyen alkalmazás számára akarod és követed az utasításokat.

2012. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom erre gondolsz-e, ha nem akkor bocsi! Na tehát nemtudom mien op rendszered van, nekem WIN 7 abba igy kell: Jobbklik a jobb alsó sarokban levő WiFi jelre-> Hálózati és megosztási központ->Kpacsolatoknál irja a wifit amihez csatlakozol vagy a netet, arra katt->Ott részletek->ott pedig a listán keress olyat hogy iPv4 alapértelmezett átjáró és azt másold ki, ird be a keresőben, ott kihozza a routered adatlapját de be kell jelentkezni, általában a felhasznnév és a jelszó:admin ha nem akkor felhasználó admin és jelszót üresen kell hagyni, ha beléptél ott már megtalálod! Ha nem erre gondoltál kérlek ne pontozz le, bocsi!
2012. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszok. Elég volt bekapcsolni az UPnP-t és már jó.
2012. aug. 11. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!